Į titulinį
Visa farmacinė ir medicininė informacija specialistams
Į titulinį
Mano užrašai
2018 m. liepos 16d.
Naujienos Spausdinti
į užrašus
2013 11 18
Jungtinių tautų organizacijos generalinio sekretoriaus žmona aplankė Santariškių klinikų gimdyves ir mažuosius pacientus
Vilniaus universiteto ligoninės Santariškių klinikose lapkričio 18 d. lankėsi Jungtinių tautų (JT) organizacijos generalinio sekretoriaus Ban Ki-moono žmona Yoo (Ban) Soon-taek.
Vizito metu ji susipažino su Santariškių klinikų naujuoju Akušerijos ir ginekologijos centru. Ponia aplankė gimdymo, pogimdyvines palatas ir neišnešiotų naujagimių skyrių. Viešnia pasidžiaugė gimdyvių ir naujagimių gulėjimo sąlygomis, o medikams atsisveikindama padėkojo už tai, kad jie yra.
Oficialiai pateikiamoje informacijoje apie ponią Yoo (Ban) Soon-taek yra rašoma, jog ji  jau daugiau nei 40 metų yra įsitraukusi į socialinius projektus nukreiptus į vaikų, moterų ir pagyvenusių žmonių padėties gerinimą, taip pat ji nemažai domisi vaikų švietimu ir gerove, tyrimais autizmo srityje.
 
 
Nuoroda į ponios kalbą apie JT iniciatyvą “Every Woman, Every Child” http://www.huffingtonpost.com/mrs-ban-soontaek/every-woman-every-child_b_3216408.html
 
Gitana Letukienė
Vyriausioji specialistė ryšiams su visuomene VUL Santariškių klinikos
8 5 236 50 97; 8 6 55 19 339
grįžti į viršų