Į titulinį
Visa farmacinė ir medicininė informacija specialistams
Į titulinį
Mano užrašai
2018 m. birželio 24d.
Spaudos apžvalga Spausdinti
į užrašus
2012 03 20
„Jaunystės mašina“ – tobulesnei išvaizdai
Guoda GIRDUTIS
Naujiena ne tik Panevėžyje, bet ir Lietuvoje: kabina su kolageninėmis raudonos šviesos lempomis skatina viso kūno ląstelių atsinaujinimą.
Kolagenas – ypač svarbi jungiamojo audinio dalis, sudaryta iš plonyčių tarpusavyje susipynusių skaidulų. Odoje trūkstant kolageno, ji ima senėti, raumenys, sausgyslės ir raiščiai ima silpnėti – atsiranda osteoporozės rizika. Be kolageno, jungiamajame audinyje dar yra skaidulų, todėl oda būna elastinga. Senstant jungiamasis audinys silpnėja ir praranda stangrumą.

Jaunystės formulė

Mažėjant kolageno ir elastingų skaidulų epidermyje, oda praranda elastingumą, atsiranda raukšlių, ypač veido ir dekoltė srityse. Tai normalus senėjimo procesas, be abejo, priklausantis nuo genetikos bei išorinių faktorių.
Kyla klausimas: ar galima sustabdyti odos senėjimo procesą?
Atlikti tyrimai parodė, kad veikiant tam tikras ląsteles 633 mm bangų diapazone, jos gali gaminti kolageną ir elastiną. Procesas padeda pašalinti raukšles, pagerina deguonies, drėgmės pasisavinimą, valo odą, šalina odos nelygumus. Šis procesas taip pat gali labai pagerinti odos regeneraciją.

Stabdo laiką

Veikiant raudonai šviesai vyksta odos fotostimuliacija – ją sukelia kolageną aktyvuojančios lempos. Dėl šios šviesos poveikio, nesukeliant šalutinio poveikio, ne tik naikinami odos nuovargio pėdsakai, bet ir išlyginamos jau matomos odos raukšlės.
Fotostimuliacija stabdo odos senėjimo procesą. Tai visiškai natūralus procesas, panašus į fotosintezės procesą augalų ląstelėse. Žmogaus kūno ląstelės (taip pat ir odos ląstelės) turi šviesos receptorius. Priklausomai nuo šviesos bangų ilgio organizme skatinami tam tikri specifiniai procesai.
„Jaunystės mašina“ ne tik tobulina išvaizdą, gerina odos struktūrą, greitina medžiagų apykaitą, bet ir naikina odos defektus.
Raudonos šviesos terapija ypač pravers tiems, kuriuos kankina išsiplėtusios poros, odos paviršių išmarginę kapiliarai, pigmentinės dėmės ar strazdanos. Raudonų lempų šviesa ne tik sulygina, bet ir pagražina odos spalvą. Šviesos terapija tinka visiems odos tipams, tai neinvazinė procedūra, visiškai nekenksminga odos audiniams, nes šioje šviesoje nėra ultravioletinių spindulių, nenaudojami lazeriai.

Malonūs šalutiniai efektai

Kolageno lempų nauda odai aprašoma itin plačiai. Tačiau specialistai, siūlantys kolagenų lempų procedūras, pastebi daugiau gerų procesų.
Vienas jų – akivaizdus apimčių mažėjimas: raudonos šviesos veikiamas riebalinis sluoksnis menksta, periodiškai procedūras lankantieji pastebi sumažėjus apimtis.
Taip pat suaktyvėja medžiagų apykaita. Virškinimo sistema veikia aktyviau, šalinimo procesas tampa intensyvesnis. Tai teigiamai veikia bendrą organizmo imuninę sistemą ir savijautą.
O šviesos poveikis nuotaikai – nuspėjama pasekmė, šviesos veikiami kolageno lempų kambario lankytojai ne tik akivaizdžiai ir per trumpą laiką tampa geresnės nuotaikos, bet ir atsikrato nuovargio. Vos dešimt minučių – ir nuovargio nebėra, o nuotaika puiki.
Remiantis klientų atsiliepimais, intensyvi raudona šviesa ne tik stimuliuoja odos ląstelių regeneraciją, bet veikia ir gilesnius sluoksnius. Ir ne tik poodinį riebalinį sluoksnį, bet ir sąnarius. Po procedūrų pastebimai sumažėja sąnarių nuovargio simptomai, skausmas, klientų apibūdinamas pojūtis – didesnis sąnarių elastingumas.
Specialistai siūlo patiems įsitikinti kolageno lempų poveikiu ir patirti, kaip jos veikia jūsų organizmą, nes kiekvienas organizmas reaguoja individualiai.
grįžti į viršų