Į titulinį
Visa farmacinė ir medicininė informacija specialistams
Į titulinį
Mano užrašai
2018 m. liepos 16d.
Spaudos apžvalga Spausdinti
į užrašus
2013 01 02
Tavo sveikata – brangiausias mano turtas
vlmedicina.lt
Agnė Garkauskienė 

Peržengę dar vienų metų slenkstį nejučia susimąstome apie neištesėtus pažadus, nepadarytus darbus, artimuosius, kuriais nepasirūpinome. Tačiau ar dažnai pagalvojame apie save? Savo sveikatą? Mūsų kalbinti gydytojai pataria – stabtelėkite, bent akimirkai. Pailsėkite nuo darbų ir rūpesčių, pasidžiaukite gyvenimo smulkmenomis ir, žinoma, pasinaudokite gydytojų specialistų patarimais. Juolab kad ateinantieji 2013-ieji paskelbti Lietuvos sveikatingumo metais.


Norėdami būti sveiki, turėtume sau skirti kuo daugiau dėmesio. Algirdo Kubaičio nuotr.

Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ligoninės Skubios pagalbos skyriaus vadovas, gydytojas anesteziologas – reanimatologas Kęstutis Stašaitis

Skaitytojams noriu palinkėti skubėti lėtai. Skirti daugiau dėmesio sau, savo šeimai, savo sveikatai ir poilsiui. Pailsėjęs ir gerai nusiteikęs žmogus sugeba kurti gėrį ir juo dalintis.

Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ligoninės Akušerijos ir ginekologijos klinikos vadovė prof. Rūta Nadišauskienė:

Nuoširdžiai linkiu sveikatos. Linkiu, kad sveikata būtų prioritetas ne tik žodžiais, bet ir požiūriu į savo kasdienį gyvenimą, linkiu, kad nepamirštumėme, kad didelę dalį nesveikatos sukuriame patys – netinkamai maitindamiesi, per mažai judėdami, neatsispirdami žalingiems sveikatai veiksniams, pykdami ar pavydėdami…

Ir dar noriu palinkėti, kad ištikus nelaimei – susirgę labiau tikėtumėme ir pasitikėtumėme gydytojais, slaugytojomis. Man atrodo, kad mūsų visuomenėje tai viena tauriausių žmonių grupių, negailinčių savo sveikatos, žinių, laiko ir širdies šilumos kiekvienam to siekiančiam. Todėl noriu pasveikinti ir gerbiamus kolegas, linkėdama ištvermės, išminties ir sveikatos.

Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ligoninės Kauno klinikų gydytoja hematologė Rūta Dambrauskienė:

Nesergantiems pirmiausia linkiu reguliariai tikrintis sveikatą. Neatidėlioti rytdienai ar dar vėliau, nes po to gali būti ir vėlu. Kasdien džiaugiuosi galėdama prisidėti, kad ligonių sveikata taptų geresnė, kad ypač per šventes žmonės pajustų gėrio dvasią. Juk šventinę nuotaiką į ligonines visų pirma atsineša darbuotojai, nes jie – sveiki. Džiaugiamės, kai prieš šventes galime kuo daugiau sveikstančių ligonių išleisti į namus.

Na, o jau sergantiems linkiu stiprybės, nepasiduoti, kovoti su liga, nes ją tikrai galima įveikti ir ji tikrai įveikiama. Taip pat didelės stiprybės artimiesiems – kartais pagalba jiems tampa ne mažiau svarbi nei patiems ligoniams. Tik mes visi kartu, bendraudami ir bendradarbiaudami galime įveikti net ir pačias klastingiausias ligas.


grįžti į viršų